Wywrotki

wywrotkiRozwiązania dla każdej firmy
Wszelkie pojazdy ciężarowe można wykorzystać na mnóstwo różnych sposobów. Idealnie nadają się na przykład do transportu zróżnicowanego towaru, niezależnie od jego właściwości. Na wielu budowach czy wykopaliskach szczególnie często stosowane są zwłaszcza wywrotki. Posiadają one bowiem szerokie zastosowania, zarówno pod względem szybkiego i sprawnego transportu materiałów, jak i ich odpowiedniego wyładowania w wyznaczonym miejscu. Muszą być one jednak wykonane niezwykle starannie, tak aby wypełniały wszelkie postawione przed nimi zadania, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wszystko to zapewnia firma ColdCase, która zajmuje się między innymi produkcją wyposażenia różnych pojazdów transportowych. Oferowane wywrotki charakteryzują się przede wszystkim tym, iż współgrają z każdym modelem podwozia o dopuszczalnej masie całkowitej do 5 ton. Dzięki temu są one niezwykle uniwersalne, co umożliwia skorzystanie z nich przy wielu rodzajach prac.

Klienci, którzy zechcą skorzystać z usług firmy, mogą zdecydować, czy burty wytworzonych wywrotek będą stalowe czy aluminiowe. Niezależnie jednak od rodzaju wybranego materiału, wszystkie burty, zarówno przednia, jaki boczne oraz tylna, wyposażone są w trwałe zawiasy, dzięki którym cała konstrukcja jest niezwykle stabilna, a wyładowanie przewożonego materiału bardzo szybkie i sprawne. Dodatkowo burta przednia posiada podwyższenie kratownicze, którego wysokość odpowiada wysokości kabiny samochodu. Podłoga wywrotek jest wykonana ze stali, dzięki czemu wytrzyma każde obciążenie, niezależnie od tego, jakiego rodzaju materiał będzie w niej przewożony.

Firma ColdCase ponadto zapewnia wykonanie skrzynki narzędziowej, a także specjalnego zbiornika na wodę z dozownikiem mydła, przez co czyszczenie pojazdu jest dużo wygodniejsze. Warto zwrócić uwagę także na wyposażenie dodatkowe, w skład którego wchodzą między innymi błotniki na koła, listwy czy chociażby żółte światła obrysowe – odblaskowe.

Zabudowy trójstronnych wywrotek firmy ColdCase produkowane są z blach gatunku 18G2A, która charakteryzuje się odpowiednio podwyższoną wytrzymałością, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zabudowy są ponadto śrutowane, a także malowane farbami podkładowymi epoksydowymi, które są odporne na ścieranie i działanie środków chemicznych. Dodatkowo można je w bardzo prosty i szybki sposób przemalować. Ostatnią fazą przygotowywania zabudów jest naniesienie na ich powierzchnię lakierów akrylowych. Wszystko wykonywane jest w zgodzie z systemem kolorystycznym RAL.

zabudowy pojazdów wywrotkaKażde zlecenie na wywrotki realizowane jest w ciągu 14 dni roboczych, natomiast gwarancja wykonania opiewa na 24 miesiące. Dzięki temu klienci firmy są chronieni przed ewentualnymi zniszczeniami czy przedwczesnym zużyciem materiału. Wszelkie wywrotki ColdCase spełniają wszystkie niezbędne wymagania, które określają, czy dany produkt może zostać wprowadzony do użytku. Każda firma, która zdecyduje się na skorzystanie z usług firmy, może liczyć na sprawną i w pełni specjalistyczną obsługę.

8,438 total views, 1 views today