Izoterma

izotermaOprócz rozwiązania, jakim jest izoterma, czyli samochodowa zabudowa izotermiczna, firma Cold Case oferuje również zabudowy chłodnicze, czyli chłodnie, oraz mroźnie, fachowo zwane zabudowami mroźniczymi. Wszystkie te zabudowania wykonuje się na bazie pojazdów typu furgon, popularnie zwanych furgonetkami.

Izoterma oferowana przez przedsiębiorstwo Cold Case wyróżnia się wysoką jakością i trwałością. Zabudowy te są bowiem wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wszelkie uszkodzenia i działanie czasu. Są to przede wszystkim polistyren, laminat poliestrowy oraz wylewka podłogowa typu „marothan + marocat”. Takie połączenie materiałów sprawia, że zabudowy są szczególnie trwałe i producent daje na nie gwarancję 24- lub aż 30-miesięczną, co uzależnione jest od rodzaju wybranych materiałów (istnieje bowiem możliwość ich wyboru i dostosowania materiałów do indywidualnych preferencji klienta).

Co istotne, izolacje termiczne, jakie wykorzystane zostały w procesie izolowania furgonów, a także wszelkie inne materiały, posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, zatwierdzone przez Państwowy Zakład Higieny. Można mieć więc stuprocentową pewność ich wysokiej jakości, a także bezpieczeństwa, co jest niezbędne w przypadku pojazdów, które mają służyć do przewożenia produktów żywnościowych.
Każda izoterma oferowana przez Cold Case to gwarancja wysokiej funkcjonalności i praktycyzmu. Pojazdy, zarówno jeśli chodzi o zabudowę, jak i sam furgon, są idealnie dostosowane do rodzaju towarów, jakie mają przewozić. Jeśli nawet mają to być produkty o dużych ciężarach, samochody na pewno to wytrzymają, gdyż wówczas do ich produkcji używa się materiałów bardziej wytrzymałych.

Na tym nie koniec zalet, jakimi cechują się oferowane przez przedsiębiorstwo produkty. Każda izoterma, prócz użyteczności i doskonałej jakości, jakiej wymaga się od tego rodzaju produktów, cechuje się również wysoką estetyką. Producent bowiem doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego klienci oczekują nie tylko innowacyjnych i skutecznych rozwiązań w zakresie izoterm, lecz również chcą, by kupowane przez nich produkty prezentowały się estetycznie. Izotermy Cold Case na pewno spełnią nawet najbardziej restrykcyjne oczekiwania, gdyż zaprojektowane i wykonane zostały dokładnie w taki sposób, by nie tylko doskonale spełniać swoją funkcję użytkową, ale też zaspokajać potrzeby estetyczne.

zabudowy termiczne do samochodówIzotermiczne zabudowy samochodowe przystosowane są do transportu chłodniczego produktów wymagających temperatury powyżej 0°C. Zapewniają stałą temperaturę wewnątrz zabudowy dzięki zastosowanym wysokiej jakości materiałom, jeśli zaś potrzebna jest niższa temperatura, lepszym wyjściem niż izoterma okaże się na pewno zabudowa chłodnicza (chłodnia), która ma zakres temperatury od 0°C do -18°C bądź też – dla jeszcze niższej temperatury, zabudowa mroźnicza – mroźnia, o zakresie poniżej -18°C. Firma Cold Case posiada wszystkie te rodzaje zabudowań w swojej ofercie, może więc sprostać absolutnie wszystkim oczekiwaniom swoich wymagających klientów.

6,313 total views, 16 views today